Jēkabpils Agrobiznesa Koledža/Jēkabpils Agrobusiness College

Par koledžu

2016.gada 1.novembrī reoranizējot Jākabpils Agrobiznesa koledžu un Barkavas profesionālo vidusskolu, tika izveidota jauna izglītības iestāde – Jēkabpils Agrobiznesa koledža ar struktūrvienību Barkavā.

Jēkabpils Agrobiznesa koledža ir Izglītības un Zinātnes ministrijas tiešās padotības 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā tiek realizētas studiju programmas Ekonomikas, Vadības un Informācijas Tehnoloģiju virzienos (Studiju virzienu reģistrs).

Koledžas profesionālās vidējās izglītības nodaļā tiek realizētas profesionālās vidējās izglītības programmas Grāmatvedība, Komerczinības, Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli, Programmēšana, Multimediju dizains, Telemehānika un loģistika.
Izglītības iestāde dibināta 1927.gadā. Koledžas nosaukums izglītības iestādei piešķirts 1998.gada janvārī un studiju programmu realizācija uzsākta 2002.gadā.

Misija: nodrošināt atbilstoši valsts tautsaimniecības pieprasījumam kvalitatīvu profesionālo augstāko un sākotnējo profesionālo izglītību.
Vīzija: Vispusīga izaugsme, kas nodrošina reģionā izglītības pēctecību, sadarbojoties ar uzņēmējiem, pašvaldību un izglītības iestādēm, iekļaujoties Eiropas Savienības darba tirgū.

Stratēģiskais mērķi:
1. Stiprināt reģionālās pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iestādes statusu un pozīcijas, piedāvājot jaunas studiju programmas atbilstoši tautsaimniecības nozaru attīstībai.
2. Modernizēt STEM izglītības programmas un nodrošināt resursu koplietošanu.
3. Paplašināt profesionālās vidējās izglītības piedāvājumu un kvalificēties Profesionālās Kompetences centra statusam.

Saziņai ar mums

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus
* Lūdzu aizpildiet visus obligātos laukus

Contact

email
koledza@jak.lv
address
Pasta ielā 1, Jēkabpilī, LV5201
phone
65231917