Sāls terapijas istaba Ventspilī / Salt Therapy room “SALTCAVE”

Latvia
Salt Cave – Sāls terapijas istaba Ventspilī

Sāls terapijas istaba Ventspilī

Dabiska terapija vispārējas labsajūtas uzlabošanai. SaltCave piedāvā mierīgu un relaksējošu vidi, vienlaikus uzlabojot fizisko un mentālo veselību.

PAR MUMS

Esam jauns uzņēmums, kurš vēlas palīdzēt ventspilniekiem un Ventspils viesiem elpot brīvāk.
Gaidīsim ciemos gan lielus, gan mazus. Ceram, ka ikkatram apmeklētājam izdosies izbaudīt sāls terapiju un 40 minūtes atpūsties no ikdienas.

Ar gaišu skatu nākotnē – SIA SaltCave

sāls terapija
sāls istaba

KAS IR SĀLS TERAPIJA?

Sāls terapija jeb haloterapija (no grieķu val. – hals – sāls) ir ārstēšana ar sāls mikroklimatu. Haloterapijai piemīt atveseļojoša, bronhu attīroša, krēpu regulējoša, pretiekaisuma, psihoemocionāla iedarbība.

Haloterapijas mikroklimats iedarbojas uz elpošanas traktu, imūno, sirds asinsvadu, veģetatīvo nervu sistēmu, uz ādu un psihoemocionālo sfēru. Tā kā procedūras stiprina gan veģetatīvo nervu sistēmu, gan imunitāti, haloterapiju iesaka arī, ja ir paaugstināta psihoemocionālā spriedze, sezonas depresija, vai alerģija.

PROCEDŪRAS NORISE​

Procedūra noris sāls istabā. Tā ir relaksācijas telpa, kurā no speciāla ģeneratora izdalās sāls joni, kurus cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda, stabilizēta nervu sistēma un uzlabota vielmaiņa. Telpas sienas, griesti un grīda noklātas ar sāli.

Seansa laikā pacienti sēž atpūtas krēslos un mierīgi elpo sāls jonizēto gaisu, ko ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Vēlamais terapijas kurss ir 10-14 reizes, apmeklējot sāls istabu katru dienu, vai ik pārdienas.

sāls terapija
salt cave sāls istaba

PRAKTISKĀ INFORMĀCIJA

Uz sāls terapijas seansu iesakām ierasties sev ērtā apģērbā. Sāls istabā var atrasties ar basām kājām, vai uzvilkt mūsu piedāvātās bahilas. Pēc seansa iespējams no pēdām noskalot sāli.

Meitenēm ar gariem matiem, vēlams tos saņemt astē, vai uzvilkt mūsu piedāvātās cepurītes.

Iespējams, pēc seansa uz apģērba var palikt sāls puteklīši, taču tos var viegli nopurināt. Ja vēlaties apģērbu pasargāt no sāls puteklīšiem, uz vietas iespējams iegādāties halātiņus par 1 EUR.

Esam parūpējušies par to, lai sāls terapiju var apmeklēt cilvēki ratiņkrēslā. Nodrošinām vides pieejamību.

Pēc seansa piedāvājam brīdi uzkavēties uzgaidāmajā telpā un nobaudīt skābekļa kokteili.

Jautājumu gadījumā priecāsimies atbildēt!

Contact

email
ventspils@saltcave.lv
address
Lielais prospekts 36, Ventspils, Latvija
phone
+371 20005019