Viešbutis Jundula

Lithuania

Į galerijąŠakių centre esančiame viešbutyje yra 4 dviviečiai ir 2 triviečiai kambariai, 2 keturviečiai ir 1 šeimyninis kambarys. Kiekviename kambaryje yra įrengtos atskiros higienos patalpos (su klozetu, praustuve dušu).

Dviviečiuose kambariuose atskiros viengulės lovos, kurios dėl įmontuotos bėgelių sistemos pageidaujant lengvai sustumiamos į dvigulę lovą.

Gyventojams siūlome televiziją ir interneto prieigą.

Kviečiame aplankyti Šakiuose įsikūrusį poilsio ir laisvalaikio centrą „Jundula“. Čia rasite turkišką pirtį, sauną, dvi pobūvių sales ir viešbutį.
Čia laukiami ir tradicines pramogas mėgstantys ir kažką naujo norintys išbandyti lankytojai. Pastarieji gali rinktis turkišką pirtį arba sauną su šildomu baseinu ir povandenine srove. Jūsų patogumui prie abiejų salių įrengtos virtuvėlės su stalo įrankiais, indais, staltiesėmis, mikrobangų krosnele, elektrine virykle.
Laisvalaikio centro „Jundula“ lankytojams siūloma galimybė pasinaudoti jaukiais nakvynės namais. Čia įrengti 9 kambariai – 4 dviviečiai, 2 triviečiai ir 2 keturviečiai ir 1 kambarys šeimai.

Contact

UAB „Jundula“
email
info@jundula.lt
address
Kęstučio g. 22, Šakiai
phone
8 652 08690