Yeni oyunlar – Günlük Yeni Online Oyunlar

Oyun Oyna

Çeşit çeşit kategorideki yüzlerce çocuk oyunları ile çocuklarınızın hem zeka hem de sosyal gelişimine ve becerilerine katkıda bulunabilirsiniz. Sade tasarımı ve temiz içeriğiyle Cocux rakiplerinden bir adım önde bulunuyor. Sürekli olarak aktif olan kullanıcılarımızın bu kalite anlayışına biz de destek sağlamak adına strateji oyunları ile gümbür gümbür gelmekteyiz. Strateji oyunlarını tercih edenler mantıklı tercihler yapan adaylardır. Oyunları kazanarak o oyun kategorisinde rekortmen olabilir, dereceye girerek, platforma adınızı yazdırabilirsiniz. Stres atmak ve monotonluktan kurtulmak için sistemimiz üzerinden en yeni oyun seçeneklerini oynayarak kendinizi yenileyebilirsiniz. • 26 Ağustos 2021, Perşembe – Türkiye’nin en iyi seçme 3d oyunlar sitesine hoşgeldiniz.

    S için yenilenmiş bir halde geliyor.
  • Yani oyun grafiksel açıdan hiçbir şey vadetmese bile grafik dışında istediğiniz her şeyi vadettiğinden milyonlarca oyuncunun kalbini kazanmış durumdadır.

Bunun yerine 39.99 dolardan satışa sunulacağını düşündüğümüz yenilenmiş sürümler GTA 6’yı bekleyenlerin bir süre daha oyalanmasını sağlayacak. Geçen yıl, Twitter, Reddit ve çeşitli kaynaklarda Rockstar’ın, PS2 döneminde çıkan Grand Theft Auto oyunlarının yeniden yapımları üzerinde çalıştığına dair söylentiler dönüyordu. Artık bunlar söylentiden ibaret olmayacak ve gerçeğe geçirilecek gibi görünüyor. Aylarca süren söylentiler ve spekülasyonlardan sonra güvenilir kaynak olan Kotaku, Rockstar Games’in sevilen GTA oyunları için düğmeye bastığını açıkladı. Kotaku’nun haberine göre serinin sevilen oyunları yakında yeni nesil konsollara yeni grafikleri ile gelecek.

En Güzel Oyunlar

Birinci oyunu 2001, ikinci oyunu 2013 yılında çıkış yapan serinin yeni oyunu. Kardeşi Mario ve diğer arkadaşları ile beraber rüya gibi bir tatile çıkan Luigi, her şeyin King Boo tarafından planlanan bir oyun olduğunu fark eder. Kargo Kamyonu Oyunu Bir Rus kamyonu ZIL 130’un sürücüsü olmak ister misiniz? Bu efsanevi Sovyet arkadan çekişli kamyon sadece tarihte değil, aynı zamanda kamyon severlerin kalbinde de uzun süre kalıyor. Oyunda kendinizi bir ZIL sürücüsü olarak test etme ve şehrin sokaklarında, ormanlık arazide ve off-road’ta sürüş yaparken tüm yeteneklerini ve sürüş özelliklerini deneyimleme fırsatı verilir.

Yeni oyunlar

Bu örnekte bahsedilen “yüksek çözünürlük” oyunun konsollara geleceğini belirtiyor. EA Sports’un yeni basketbol oyunu mobil cihazlar yerine Xbox Series X/S veya PS5 gibi yeni nesil bir platforma gelecek gibi duruyor. Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir https://chiefblackjack.com/ şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

Sonic Oyun

Son yıllarda Dark Souls serisi ve Bloodborne ile oyuncuların sabrını zorlayan FromSoftware’ın yeni oyunu. Üçüncü şahıs kamera açısından oynanacak oyunda “Sekiro” adlı bir şinobi rolü üstlenerek hem bize saldıran, hem de lordumuzu kaçıran samuraydan öc almaya çalışacağız.

Yeni oyunlar

Bu yıl e-spor dünyasına yönelen seri, artık daha rekabetçi bir hale geldi. Şimdilik en iyi Android oyunlar listesinde yerini alan oyun denemye değer, oynadıktan sonra değerlendirmelerinizi yorumlarda iletebilirsiniz. Son yıllarda bu deneyim giderek kaliteli bir hal almaya başladı.

Got Something To Say?

Your email address will not be published. Required fields are marked *